Предстоятель УПЦ очолив богослужіння з нагоди престольного свята Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці

9 червня, на свято Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі Голосіївського благочиння столиці, що на Деміївці.

Його Блаженству співслужили вікарії Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та єпископ Васильківський Миколай. Архієреям співслужили: секретар Предстоятеля протоієрей Володимир Яковчук, настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Генадій Батенко, благочинний Першого дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, благочинний Першого шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Другого шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, духовенство Києва та гості парафії у священному сані.

Під час літургії Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. "Христос вознісся від нас на небо і посів по правиці Бога Отця. Те благословення, яке Син Божий дав апостолам і яке наповнило їх радістю великою, воно і понині перебуває у Святій Церкві. Якщо ж і ми, за прикладом нашого Спасителя, будемо здійматися від землі до неба, від грішного життя до життя по заповідям Христовим, то ми також будемо вшановані Богом і перебуватимемо у Його Царстві", - закликав до чистого життя Архіпастир.

Після відпусту Предстоятель вручив нагороди благодійникам та привітав кліриків і вірян Свято-Вознесенської парафії з престольним святом.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив хресний хід до храму на честь ікони Божої Матері "Спорителька хлібів" і звершив його освячення. Також Архіпастир освятив приміщення парафіяльної недільної школи.

Владику вітали представники державних і громадських організацій.
Після відпусту Предстоятель  нагородив Голову Голосіївської РДА Наталію Володимирівну Бондар орденом княгині Ольгі,  подякував за добрі справи та побажав благ земних та небесних. Серед нагороджених були голови ветеранських організацій Коропов Сергій Олексійович та Андрій Володимирович Дащенко.

 За труди по будівництву храмів та духовних шкіл Блаженніший Владика нагородив президента компанії "УКРБУД" Максима Вікторовича Микитася орденом Андрія Первозваного.