Ієрархічні нагороди до свята

 

 Ієрархічні нагороди є формою заохочення духовенства та мирян за понесені труди і заслуги перед Православ'ям - в пастирському служінні, богословській, науковій та адміністративній діяльності, відродження духовного життя, відновлення храмів, місіонерських, благодійних, соціальних і просвітницьких працях.

2 7 квітня,   у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив літургію Передосвячених Дарів в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, а також клірики столичних парафій і духовенство монастиря.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв священнослужителів міста Києва богослужбових нагород.Серед нагородженних були також, клірики Голосіївського благочиння.

 

Після богослужіння Блаженніший владика звернувся до духовенства та пастви зі словами вітань і архіпастирської настанови.