Єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

12 липня, в день пам’яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі Голосіївського благочиння Києва, що на Деміївці. В цей день настоятель Свято-Вознесенського храму отець Павел Кирилов святкує день свого тезоімеництва.

Преосвященному владиці співслужили: настоятель храму, благочинний Голосіївського благочиння міста Києва протоієрей Павел Кирилов, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання архієрей звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії Преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні.

Після літургії собор духовенства на чолі з єпископом Миколаєм звершив чин Славлення святим апостолам Петру та Павлу.

Владика тепло поздоровив отця Павла зі святом, підкресливши вагомість його пастиського служіння Святій Церкві. З благословення Предстоятеля Української Правлославної Церкви єпископ Миколай нагородив благодійника парафії Бориса Преснякова церковним орденом. Також владика передав усім поздоровлення та благословення від Блаженішого Митрополита Онуфрія.